• Meditatieweekend Metta

    Jewel Heart Hatertseveldweg 284,   Nijmegen

    Uit het vroege Boeddhistische onderricht weten we dat de Boeddha steeds heeft aanbevolen voor onze spirituele groei om een vriendelijke houding naar onszelf en naar anderen te ontwikkelen. We kennen deze kwaliteit als metta; onvoorwaardelijke liefde.

    v.a. €35
  • Doorgaande Vipassana Meditatiegroep

    Wijkcentrum Daalsehof, eerste verdieping, zaal 05 Daalsehof 2, Nijmegen

    Afgelopen jaar hebben we weer kunnen ervaren hoe waardevol regelmatig samen mediteren is. De doorgaande groep komt wekelijks bij elkaar en is een ondersteuning om het dagelijkse mediteren levend te houden.

  • Zingen en Mediteren

    Jewel Heart Hatertseveldweg 284,   Nijmegen

    Op zaterdag 18 oktober vindt het programma Zingen en Mediteren plaats met Ank Schravendeel en Arman Ameri Mahani.

  • Meditatieweekend November

    Jewel Heart Hatertseveldweg 284,   Nijmegen

    Het boeddhistisch onderricht geef ons vele handreikingen voor een gelukkig leven gebaseerd op ethiek, wijsheid en compassie. Wat kan het onderricht van de Dhamma ons bieden voor het wijs omgaan [...]

    € 35
  • Kerstretraite

    Internationaal Theosofisch Centrum, Crystal Hall& Lotus House, Meentweg 9, Naarden, Nederland , Netherlands

    De Kerstperiode is een periode van samen zijn en verbinding. Deze periode nodigt ook uit om naar binnen te keren. Een prachtige periode om te mediteren, samen sangha te [...]

  • Vipassana-Meditatieretraite op Terschelling

    De Folks, Hoorn–Terschelling Badweg Hoorn 11, 8896 KC, Terschelling Hoorn

    Van 29 juni t/m 6 juli 2025 organiseren Marij Geurts en Chris Grijns wederom een vipassana-meditatieretraite op Terschelling.

    €830